Strategie MotoRatownicze 2014/Poradnik Medyczny

Klient
Motocyklowe i Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Fundacji R2 w Krakowie

Wyzwanie
Przewodnik dla ratowników pogotowia na motocyklach przeplatany wspomnieniami i zdjęciami z wypraw na enduro po całym świecie. Pełni jednocześnie rolę podręcznika bezpiecznej jazdy na motocyklu i poradnika pierwszej pomocy w wypadkach drogowych.
Przekazuje doświadczenia ratowników medycznych: motocyklowe, interwencyjne, ratownicze, pierwszej pomocy. Zarazem prezentuje ich filozofię, rzemiosło i pasję. Zaprasza do przygody motocyklowo-ratowniczej i techniczno-intelektualnej.

Realizacja
Projekt graficzny książki i okładki, redakcja i korekta tekstów, skład książki i przygotowanie do druku.

Inspiracje
Ratowanie ludzkiego życia i zdrowia to idea, misja i potrzeba. Ratownicy R2 – Motocyklowego i Rowerowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Fundacji R2 realizują ją w trakcie każdego dyżuru. Każdy interwencja motocykla – ambulansu jest wyścigiem z czasem, w którym stawką jest ludzkie życie.
Ale jazda na motocyklu to równieżstyl życia. W samotności jest ucieczką od natłoku spraw i myśli. Z przyjaciółmi – spaja więzy, jednoczy. Daje poczucie wolności, siły, wpływu na rzeczywistość i ogromną przyjemność.
Projektując książkę chcieliśmy uchwycić te wartości: szybkość, dynamikę, istotność i wolność. Dlatego połączyliśmy mocny, alarmowy żółty kolor i dynamiczny układ tekstu z bezkresem piaszczystej pustyni.
Чехунов Денис Николаевич прокурорeasy budgeting softwareхостинг поддоменами愛知県リノベーション マンションэкспресс перевозкиライティング レール 蛍光 灯производителей поискпосуда керамическаяkisty4makiyazh.xyz

Jordan Scarlett Jersey