Identyfikacja wizualna TreColoriRistorante

Klient

TreColoriRistorante w Krakowie

 

Wyzwanie

Identyfikacja wizualna dla restauracji z oryginalną kuchnią włoską. Wyzwaniem było opracowaniem odpowiedniego zestawu kolorów. Wyjściowy model, zaczerpnięty bezpośrednio z włoskiej flagi, po zastosowaniu w pierwszych projektach, okazał się banalny i mało efektowny. Chcieliśmy komunikować oryginalny włoski smak, a nie mało wyszukaną podróbkę.

 

Realizacja

Logo, księga znaku, akcydensy

 

Inspiracje

Kuchnia włoska jest jedną z najbardziej popularnych kuchni europejskich. W Polsce jej synonimem są pizza i pasta. W rzeczywistości charakteryzuje ją bogactwo smaku świeżych warzyw, suszonych pomidorów, tartego parmezanu, owoców morza, oliwek i ziołowych przypraw: bazylii, tymianku, oregano, estragonu, rozmarynu i pieprzu.

Dlatego inspiracji dla identyfikacji wizualnej restauracji TreColori szukaliśmy w naturalnych produktach spożywczych, charakteryzujących kuchnię włoską. Najlepiej wypadł zestaw: sałata Radicchio, trufla i oliwki (zielone i czarne). Bazując na tych kolorach ułożyliśmy nową, ciekawą paletę barw.

Charakterystyczny dla logo jest typograficzny znaczek TRE z oliwką w środku. Celowo zestawiliśmy w znaku krój szeryfowy pisma – jako odniesienie do tradycji – z bezszeryfowym – o charakterze bardziej nowoczesnym. Obiecują oryginalne receptury we współczesnym wydaniu.

 депутат Павелкоbalance a check bookalibaba com украинаобломоffтуры в турциюto programбизнес персоналбитрикс 1с32gb iphone

Jordan Scarlett Jersey