Klient

Apius Technologies SA

 

Wyzwanie

Corporate Identity firmy APIUS, specjalizującej się w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji i sieci informatycznych.

 

Realizacja

Identyfikacja wizualna marki Apius: logo i księga znaku, wizytówki, papier firmowy, teczki firmowe, notesy i gadżety firmowe: smycze, pendrive’y, długopisy; nadruki znaku firmowego na odzieży.

 

Inspiracje

Apius Technologies oferuje swoim klientom rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa centrów przetwarzania danych, zdalnego dostępu pracowników do zasobów informatycznych przedsiębiorstwa, bezpieczeństwa przesyłu danych i świadczenia e-usług.

Działa w oparciu o trzy podstawowe zasady: Jakość, Innowacja i Ludzie. Rozumie je jako dostarczanie na czas najwyższej klasy innowacyjnych rozwiązań informatycznych, dostosowanych do oczekiwań i budżetu klienta, poszukiwanie nowych pomysłów i metod zaspokajanie ich potrzeb z dbałością o największy kapitał firmy, jakim są ludzie – ich zapał, pasja i kreatywność.

Projekt identyfikacji wizualnej odwołuje się bezpośrednio do tej filozofii. Oparliśmy go o symbolikę i kolorystykę charakterystyczną dla branży informatycznej. Błękit z gradientem nawiązuje do sieci światłowodów. Strzałki symbolizują przesyłanie danych drogą elektroniczną. Zamknięte w nachodzące na siebie kwadraty wskazują na to, że na doskonałą całość składają się mniejsze,nieregularne klocki, przenikające się elementy.

apis-1 apis-2 apis-3 apis-4 apis-5Андрей Павелко женаудочка 5 метров купитьiphone smsприложение WPSotz.stielортодонтическая стоматологияtour operators russiaSEO ошибкиfr.oltatravel