Klient

Wydawnictwo Artcards

Wyzwanie

Folder promocyjnym gminy Chochołów w wersji polskiej, angielskiej i francuskiej. Krótka forma, która pokazuje wszystko, co jest warte obejrzenia, przeżycia i posmakowania w miejscu będącym ostoją prawdziwych podhalańskich tradycji.

Realizacja

Realizacja rojekt graficzny folderu, redakcja, korekta, skład i przygotowanie do druku.

Inspiracje

Nie ma drugiej podhalańskiej wsi, która przypominałaby Chochołów. Wyjątkowy z powodu historycznej architektury – oryginalnych chat góralskich – pozostaje siedzibą prawdziwej, podhalańskiej tradycji, jak żadne inne miejsce. To tutaj kultywuje się dawne zwyczaje i niepowtarzalny smak podhalańskiej kuchni i owczych serów wyrabianych w dymie wędzarni tuż obok pasterskich chat.
Projekt folderu oparliśmy na zdjęciach tej architektury. Wykorzystaliśmy motyw charakterystycznej chochołowskiej rozety. Ten detal architektoniczny wyjęty z góralskiej ornamentyki, wykorzystywany był do zdobienia tradycyjnych drewnianych domów. Również współcześnie zdobi drzwi, okna, sosręby, szalowane szczyty, pazdury, ganki i werandy.

DSC_5261DSC_5255DSC_5254DSC_5251DSC_5249DSC_5264

 

лобановский класс харьковрейтинг вузов франциикак замариновать курицу гриль в домашних условияхhot live sex camsкак нарастить ссылочную массудобыча новыхonline freeвиды антипригарных покрытийсерьгу купить

Jordan Scarlett Jersey